درباره کلینیک زیبایی نیکا

در اواسط دهه هشتاد شمسی، رویکرد مشتری مداری و بیمارمحوری در کنار فرهنگ ارتقا مستمر کیفیت در خدمات سلامتی مورد توجه دست اندرکاران نظام سلامت کشور قرار گرفت .همین امر موجب شد تا چند تن از پزشکان و مدیران بیمارستان میلاد با هدف ایجاد بیمارستانی متفاوت در خدمات سلامتی به ویژه در نگاه به بیماران اقدام به تاسیس بیمارستانی بر پایه مهرآفرینی با خود، همکاران، جامعه و بیماران به نام” نیکان ” نمودند.
با گذشت بیش از سه سال از ارائه خدمت گروه نیکان در ساختمان بیمارستان نیکان واقع در شمال شرق تهران، این گروه در جهت تکمیل ارائه سرویس های خود تصمیم به توسعه خدمات خود در زمینه پوست و لیزر و زیبایی گرفتند که با بوجود آمدن مرکز پزیبایی نیکان دقیقا روبروی بیمارستان نیکان این هدف محقق گردید.
تاسیس این مرکز با پشتوانه علمی و فنی بیمارستان نیکان، برگی است از دفتر خدمت رسانی این گروه بزرگ در زمینه ارائه خدمات سلامتی و درمانی به هم میهنان عزیزمان.

اهداف ما

صداها بهترین نمایانگر احوال انسان هستند. صدای بازی‌های کودکانه، صدای شادی یک خانواده که کنار یکدیگر جمع شده‌اند، صدای خنده‌های از ته دل و… همه و همه روح جان می‌بخشند به زندگی انسان. همه این صدا‌ها را می‌توان رهاورد سلامتی و رضایت قلبی انسان در زندگی دانست و قدردان آن بود.

همیشه می‌خواستیم طنین بخش چنین اصوات خوشی در زندگی هموطنان باشیم. سعی کردیم با ارائه خدمات درجه یک، آرامش و رضایت قلبی را حتی در زمان ناخوشی، به هموطنان عزیز هدیه کنیم و هیچ زمان از هیچ تلاشی فروگذار نبودیم و نخواهیم بود.

مهربانی و تعهد را سرلوحه کار خویش قرار دادیم تا طعم شیرین زندگی در زمان‌های سخت از یاد هموطنانمان نرود و بدانند که جامعه همه ما یکی است، خوشی ما یکی است و درد ما هم یکی.